Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 4 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 21 godzin temu

Witaj w systemie USOSweb - "WIRTUALNY DZIEKANAT"
Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie


Mistrzowski tutoring – zaproszenie dla studentów – dodatkowa rekrutacja

Szanowna Studentko, szanowny Studencie,

w trwającym semestrze zimowym 2020/2021 serdecznie Cię zapraszamy do udziału w wyjątkowej formie zajęć, jaką są zajęcia tutorskie prowadzone przez mistrzów dydaktyki.
Więcej informacj można znaleźć w ulotce.

Ankieta „Ocena jakości kształcenia na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie”

Zapraszamy studentów semestru 19/20L Wydziału Humanistycznego, Wydziału Nauk Społecznych oraz Wydziału Prawa i Ekonomii do anonimowej oceny jakości kształcenia łączącej opinię o programach studiów oraz warunkach studiowania na naszym Uniwersytecie!
Ankieta, którą można wypełnić poprzez zalogowanie w systemie ANKIETER, pozwala na ocenę wielu zakresów działalności dydaktycznej Uczelni. Wyniki badań ankietowych pozwolą Uczelni poprawić warunki i jakość kształcenia na kierunkach prowadzonych na naszym Uniwersytecie.

Informacje odnośnie terminu aktywności ankiety dostępne są w systemie ANKIETER

Ankieta ta nie zastępuje ankiety oceny zajęć dydaktycznych!

WEJŚCIE DO SYSTEMU ANKIETER

Ankieta oceny pracy dziekanatu

Zapraszamy studentów Wydziału Humanistycznego, Wydziału Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych, Wydziału Nauk Społecznych oraz Wydziału Prawa i Ekonomii do wypełniania w systemie USOSweb ankiety oceny pracy dziekanatu.

Ankieta będzie aktywna do 20 grudnia 2020r.


Uwaga studenci I roku - ślubowanie immatrykulacyjne

Informujemy, że ślubowanie immatrykulacyjne dla studentów przyjętych na pierwszy rok studiów w rok akademicki 2020/2021 jest przeprowadzane online za pomocą systemu USOSweb. Tekst ślubowania wyświetla się jednorazowo po zalogowaniu do systemu USOSweb, gdzie student ma możliwość jego akceptacji.
Po akceptacji treść ślubowania jest dostępna w menu MÓJ USOSWEB --> OŚWIADCZENIA.

Termin akceptacji ślubowania do 31.12.2020r.

Uwaga studenci I roku - e-learningowe szkolenie BHP !!!

Studenci nowoprzyjęci od roku akademickiego 2020/2021 zobowiązani są do wykonania kursu na platformie e-learningowej Uniwersytetu - „Szkolenie BHP dla studentów"

Aby wejść do kursu należy kliknąć powyższy link, a następnie zalogować się jako „Użytkownicy USOS” (identyfikator i hasło jak do innych systemów np. USOSweb, UL, APD, etc.).

Dodatkowo WSZYSCY studenci, doktoranci, słuchacze studiów podyplomowych oraz nauczyciele akademiccy Uniwersytetu zobowiązani są do wykonania obowiązkowego szkolenia "Szkolenie BHP - COVID19".
Więcej informacji.

Uwaga studenci - ważny komunikat !!!

Komunikat Rektora Uniwersytetu Humanistyczno–Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie dotyczący opłat za studia stacjonarne i niestacjonarne oraz opłat za pobyt w Domu Studenckim - więcej informacji.

Otwarty System Antyplagiatowy

Informujemy, że istnieje możliwość odpłatnego sprawdzenia prac dyplomowych w Otwartym Systemie Antyplagiatowym (OSA) - więcej informacji.

Widoczność wpłat w USOSweb !!!

W związku ze zmianą struktury Uczelni wpłaty dokonywane przez studentów (za legitymację, czesne, etc. ) na indywidualne konta w USOSweb mogą czasowo nie być widoczne w zakładce „Płatności --> wpłaty wszystkie”.
Brak widoczności nie będzie wpływać na naliczanie odsetek.
Za utrudnienia przepraszamy.

Sieć Eduroam na UJD

Zachęcamy wszystkich pracowników i studentów do korzystania z usługi eduroam, uzyskania dostępu do sieci bezprzewodowej Uczelni. Więcej informacji związanych z projektem eduroam znajdują się na stronie: https://eduroam.ujd.edu.pl.
UWAGA STUDENCI !!!

Opłaty za studia (legitymacje, czesne, powtarzania, dyplomy, etc.) należy wnosić przelewem na indywidualny numer rachunku bankowego, dostępny po zalogowaniu do systemu USOSweb w menu DLA STUDENTÓW w kolumnie (po lewej stronie) MOJE STUDIA ⇒ Płatności.
Instrukcja dla studentów dotycząca płatności w USOSweb dostępna jest tutaj.

UWAGA !!!
Podczas dokonywania wpłaty należy stosować odpowiedni tytuł przelewu – taki sam, jaki podawany jest w opisie naliczonych należności.Archiwum Prac Dyplomowych

Elektroniczne archiwizowanie prac dyplomowych z wykorzystaniem systemu Archiwum Prac Dyplomowych.

WEJŚCIE DO SYSTEMU APD

Logowanie do systemu

Zalogowanie do systemu USOSweb jest możliwe tylko poprzez Centralny System Uwierzytelniania, warunkiem zalogowania jest podanie Identyfikatora (nr INDEKSU lub adres e-mail) oraz HASŁA

Studenci, którzy rejestrowali sie w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów) posiadają takie samo hasło w USOSweb.
Pozostałe osoby otrzymują hasło w dziekanacie.

Migracja danych

Migracja danych pomiędzy systemem USOS, a USOSweb odbywa się cztery razy na dobę o godzinie: 2.00 , 12.00 , 14.30 i 17.00