Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: 28 minut temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 9 dni temu

Witaj w systemie USOSweb - "WIRTUALNY DZIEKANAT"
Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie

Ankieta ewaluacyjna kierunku studiów o profilu ogólnoakademickim i praktycznym

Zapraszamy studentów kończących studia na Wydziale Nauk Społecznych do anonimowej oceny jakości kształcenia łączącej opinię o programach studiów oraz warunkach studiowania na naszym Uniwersytecie!
Ankieta, którą można wypełnić po zalogowaniu w systemie ANKIETER, pozwala na ocenę wielu zakresów działalności dydaktycznej Uczelni. Wyniki badań ankietowych pozwolą Uczelni poprawić warunki i jakość kształcenia na kierunkach prowadzonych na naszym Uniwersytecie.

Ankieta ta nie zastępuje ankiety oceny zajęć dydaktycznych!

Ankieta będzie aktywna od 15 czerwca 2021 r. do 15 października 2021 r.

WEJŚCIE DO SYSTEMU ANKIETER

Ankieta oceny zajęć dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, iż została uruchomiona ankieta oceny zajęć dydaktycznych na Wydziale Nauk Społecznych za semestr letni 2020/2021. Oceny zajęć dydaktycznych można dokonać po zalogowaniu się do systemu USOSweb, w zakładce  „Dla studentów". W bocznym menu „Moje studia" należy wybrać pozycję „Ankiety".
System USOSweb w łatwy sposób umożliwia ocenę zajęć i prowadzącego.
Ankieta jest całkowicie anonimowa – system nie przyporządkowuje udzielanych odpowiedzi do studenta/doktoranta w USOSweb.

Ankieta semestru letniego będzie dostępna w USOSweb do 15 października 2021r.


Ankieta oceny pracy dziekanatu

Zapraszamy studentów Wydziału Nauk Społecznych do wypełniania w systemie USOSweb ankiety oceny pracy dziekanatu.

Ankieta będzie aktywna od 15 czerwca 2021 r. do 15 października 2021 r.


Uwaga studenci - ważny komunikat !!!

Komunikat Rektora Uniwersytetu Humanistyczno–Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie dotyczący opłat za studia stacjonarne i niestacjonarne oraz opłat za pobyt w Domu Studenckim - więcej informacji.

Otwarty System Antyplagiatowy

Informujemy, że istnieje możliwość odpłatnego sprawdzenia prac dyplomowych w Otwartym Systemie Antyplagiatowym (OSA) - więcej informacji.

Sieć Eduroam na UJD

Zachęcamy wszystkich pracowników i studentów do korzystania z usługi eduroam, uzyskania dostępu do sieci bezprzewodowej Uczelni. Więcej informacji związanych z projektem eduroam znajdują się na stronie: https://eduroam.ujd.edu.pl.
UWAGA STUDENCI !!!

Opłaty za studia (legitymacje, czesne, powtarzania, dyplomy, etc.) należy wnosić przelewem na indywidualny numer rachunku bankowego, dostępny po zalogowaniu do systemu USOSweb w menu DLA STUDENTÓW w kolumnie (po lewej stronie) MOJE STUDIA ⇒ Płatności.
Instrukcja dla studentów dotycząca płatności w USOSweb dostępna jest tutaj.

UWAGA !!!
Podczas dokonywania wpłaty należy stosować odpowiedni tytuł przelewu – taki sam, jaki podawany jest w opisie naliczonych należności.Archiwum Prac Dyplomowych

Elektroniczne archiwizowanie prac dyplomowych z wykorzystaniem systemu Archiwum Prac Dyplomowych.

WEJŚCIE DO SYSTEMU APD

Logowanie do systemu

Zalogowanie do systemu USOSweb jest możliwe tylko poprzez Centralny System Uwierzytelniania, warunkiem zalogowania jest podanie Identyfikatora (nr INDEKSU lub adres e-mail) oraz HASŁA

Studenci, którzy rejestrowali sie w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów) posiadają takie samo hasło w USOSweb.
Pozostałe osoby otrzymują hasło w dziekanacie.

Migracja danych

Migracja danych pomiędzy systemem USOS, a USOSweb odbywa się cztery razy na dobę o godzinie: 2.00 , 12.00 , 14.30 i 17.00