Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna
ostatnia migracja danych: ok. 2 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 22 dni temu

Witaj w systemie USOSweb - "WIRTUALNY DZIEKANAT"
Uniwersytetu Jana Długosza w CzęstochowieAnkieta oceny zajęć dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, iż została uruchomiona ankieta oceny zajęć dydaktycznych za semestr letni 2023/2024. Oceny zajęć dydaktycznych można dokonać po zalogowaniu się do systemu USOSweb, w zakładce  „Dla studentów". W bocznym menu „Moje studia" należy wybrać pozycję „Ankiety".
System USOSweb w łatwy sposób umożliwia ocenę zajęć i prowadzącego.
Ankieta jest całkowicie anonimowa – system nie przyporządkowuje udzielanych odpowiedzi do studenta/doktoranta w USOSweb.

Ankieta semestru letniego będzie dostępna w USOSweb do 15 października 2024r.


NASK ostrzegła przed kampanią phishingową wymierzoną w studentów i uczelnie wyższe

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa ostrzegła w czwartek przed nową kampanią phishingową wymierzoną w studentów i uczelnie wyższe. Oszuści wykorzystują fałszywe wiadomości, podszywające się pod system obsługi studiów.
Źródło wiadomości


Ankieta oceny praktyk zawodowych

Uprzejmie informujemy, iż została uruchomiona ankieta oceny praktyk zawodowych za semestr letni 2023/2024. Oceny praktyk zawodowych można dokonać po zalogowaniu się do systemu USOSweb, w zakładce „Dla studentów". W bocznym menu „Moje studia" należy wybrać pozycję „Ankiety".
Ankieta jest całkowicie anonimowa – system nie przyporządkowuje udzielanych odpowiedzi do studenta w USOSweb.

Ankieta będzie dostępna w USOSweb do 30 września 2024r.Mobilny USOS UJD

Uprzejmie informujemy, że dostępna jest do pobrania najnowsza aktualizacja Mobilny USOS UJD w wersji 1.13.3.Mobilny USOS UJD

Od nowego roku akademickiego 2022/2023 została udostępniona dla pracowników i studentów Uniwersystetu Jana Długosza w Częstochowie nowa aplikacja - mobilny USOS UJD, która umożliwia użytkownikom korzystanie poprzez urządzenia mobilne wyposażone w systemem Android z udostępnianych funkcjonalności uczelnianych systemów platformy USOS.

Zapraszamy do korzystania z wersji mobilnej.

logotyp usos mobilny


Informacja dla użytkowników uczelnianego serwisu Google Workspace - Classroom

Po zalogowaniu się, zobaczą Państwo informację dotyczącą konieczności utworzenia silnego hasła. Prosimy o zastosowanie się do tego zalecenia.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z administratorem serwisu.

Kontakt - dr Rafał Głębocki, e-mail: r.glebocki@ujd.edu.pl


Otwarty System Antyplagiatowy

Informujemy, że istnieje możliwość odpłatnego sprawdzenia prac dyplomowych w Otwartym Systemie Antyplagiatowym (OSA) - więcej informacji.


Sieć Eduroam na UJD

Zachęcamy wszystkich pracowników i studentów do korzystania z usługi eduroam, uzyskania dostępu do sieci bezprzewodowej Uczelni. Więcej informacji związanych z projektem eduroam znajdują się na stronie: https://eduroam.ujd.edu.pl.

Logotyp sieci eduroam


UWAGA STUDENCI !!!

Opłaty za studia (legitymacje, czesne, powtarzania, dyplomy, etc.) należy wnosić przelewem na indywidualny numer rachunku bankowego, dostępny po zalogowaniu do systemu USOSweb w menu DLA STUDENTÓW w kolumnie (po lewej stronie) MOJE STUDIA ⇒ Płatności.
Instrukcja dla studentów dotycząca płatności w USOSweb dostępna jest tutaj.

UWAGA !!!
Podczas dokonywania wpłaty należy stosować odpowiedni tytuł przelewu – taki sam, jaki podawany jest w opisie naliczonych należności.


Archiwum Prac Dyplomowych

Elektroniczne archiwizowanie prac dyplomowych z wykorzystaniem systemu Archiwum Prac Dyplomowych.

WEJŚCIE DO SYSTEMU APD


Logowanie do systemu

Zalogowanie do systemu USOSweb jest możliwe tylko poprzez Centralny System Uwierzytelniania, warunkiem zalogowania jest podanie Identyfikatora (nr INDEKSU lub adres e-mail) oraz HASŁA

Studenci, którzy rejestrowali sie w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów) posiadają takie samo hasło w USOSweb.
Pozostałe osoby otrzymują hasło w dziekanacie.


Migracja danych

Migracja danych pomiędzy systemem USOS, a USOSweb odbywa się cztery razy na dobę o godzinie: 2.00 , 12.00 , 14.30 i 17.00

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)