Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: 1 godz. 0 min. temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 11 godzin temu

Witaj w systemie USOSweb - "WIRTUALNY DZIEKANAT"
Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie

Szkolenie e-learningowe BHP !!!

Studenci, którzy zarejestrowali się na przedmiot (BHP-O-UJD) w systemie rejestracji żetonowych UL zobowiązani są do wykonania kursu na platformie e-learningowej Uniwersytetu - „Szkolenie BHP dla studentów"

Aby wejść do kursu należy kliknąć powyższy link, a następnie zalogować się jako „Użytkownicy USOS” (identyfikator i hasło jak do innych systemów np. USOSweb, UL, APD, etc.).

Kurs będzie aktywny do dnia 31 stycznia 2020 r.!

Widoczność wpłat w USOSweb !!!

W związku ze zmianą struktury Uczelni wpłaty dokonywane przez studentów (za legitymację, czesne, etc. ) na indywidualne konta w USOSweb mogą czasowo nie być widoczne w zakładce „Płatności --> wpłaty wszystkie”.
Brak widoczności nie będzie wpływać na naliczanie odsetek.
Za utrudnienia przepraszamy.

Uwaga studenci - nowa struktura Uczelni !!!

W związku ze zmianami organizacyjnymi (link) na naszej Uczelni nastąpiła zmiana statusów studentów w systemie USOS.
Studenci z dniem 30.09.2019 zostali skreśleni z dotychczasowych Wydziałów i przyjęci z dniem 01.10.2019 na nową strukturę Uczelni.

Prosimy nie brać pod uwagę statusu skreślenia, który figuruje tylko na potrzeby technicznych zmian w systemie USOS.

Uwaga studenci - zmiana identyfikatorów !!!

W miesiącu wrześniu nastąpiła zmiana identyfikatorów logowania do systemu USOSweb z nr PESEL na nr INDEKSU.

Studenci I roku, którzy nie znają jeszcze swojego nr INDEKSU mogą zalogować się do systemu USOSweb podając jako identyfikator adres e-mail użyty podczas rekrutacji na studia w systemie IRK (Internetowej Rejestracji Kandydatów).
Hasło pozostaje takie same jak użyte w systemie rekrutacyjnym.

Uniwersytet Językowy Drugiego i Trzeciego Wieku

Zachęcamy wszystkich chętnych powyżej 18 roku życia, a w szczególności osoby powyżej 45 roku życia do wzięcia udziału w projekcie finansowanym z funduszy europejskich - BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!!!

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie projektu: http://www.angielski.ujd.edu.pl/


Sieć Eduroam na AJD

Zachęcamy wszystkich pracowników i studentów do korzystania z usługi eduroam, uzyskania dostępu do sieci bezprzewodowej Uczelni. W chwili obecnej dostęp do sieci eduroam jest możliwy w budynku Wydziału Filologiczno-Historycznego przy ul. Zbierskiego 2/4, (dawny budynek WNS). Więcej informacji związanych z projektem eduroam znajdują się na stronie: https://eduroam.ajd.czest.pl.
UWAGA STUDENCI !!!

Opłaty za studia (indeksy, legitymacje, czesne, powtarzania, dyplomy, etc.) należy wnosić przelewem na indywidualny numer rachunku bankowego, dostępny po zalogowaniu do systemu USOSweb w menu DLA STUDENTÓW w kolumnie (po lewej stronie) MOJE STUDIA ⇒ Płatności.
Instrukcja dla studentów dotycząca płatności w USOSweb dostępna jest tutaj.

UWAGA !!!
Podczas dokonywania wpłaty należy stosować odpowiedni tytuł przelewu – taki sam, jaki podawany jest w opisie naliczonych należności.Archiwum Prac Dyplomowych

Elektroniczne archiwizowanie prac dyplomowych z wykorzystaniem systemu Archiwum Prac Dyplomowych.

WEJŚCIE DO SYSTEMU APD

Logowanie do systemu

Zalogowanie do systemu USOSweb jest możliwe tylko poprzez Centralny System Uwierzytelniania, warunkiem zalogowania jest podanie Identyfikatora (nr INDEKSU lub adres e-mail) oraz HASŁA

Studenci, którzy rejestrowali sie w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów) posiadają takie samo hasło w USOSweb.
Pozostałe osoby otrzymują hasło w dziekanacie.

Migracja danych

Migracja danych pomiędzy systemem USOS, a USOSweb odbywa się cztery razy na dobę o godzinie: 2.00 , 12.00 , 14.30 i 17.00