Plan zajęć odbywających się w sali 2/17 (2026-06-08 - 2026-06-14) Budynek wydziałowy - Zbierskiego 2/4 (ZBIER)
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
SEM, gr. 1 (2/17)
11:30
Seminarium, grupa 1
11:30 — 13:00
Sala 2/17, budynek:
Budynek wydziałowy - Zbierskiego 2/4 [ZBIER]
Środa
SEM, gr. 3 (2/17)
15:15
Seminarium, grupa 3
15:15 — 16:45
Sala 2/17, budynek:
Budynek wydziałowy - Zbierskiego 2/4 [ZBIER]
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek wydziałowy - Zbierskiego 2/4